CSO2019 výsledky

zo soboty 1.6.2019: 

 

Názov pretekov: Cena starostu obce Vysoká pri Morave, dňa 1.6.2019

           
                     
 

Výsledková listina

                 
                     
 

1. Súťaž pre deti, mládež, hobby jazdcov

             
                     
 

čl.pravidiel: 238.1.4.

                 
 

rýchlosť: 300/350m/min.

               
 

dĺžka dráhy: 260m

                 
 

stanovný čas - 45sec., prípustný čas - 90sec., optimálny čas - 43sec.

           
                     

1.1 "Cena spol.COOP Jednota Senica, s.d.", výška prekážok 50cm

             

por.

meno jazdca

meno kona

klub

tb

čas

odchýlka

       
 

A/deti do 12 rokov

                 

1

Rekeň Juraj

Caruso 37

SOUP Šaľa

2tb

50,31s.

7,31s.

       

2

Chmelová Madlenka

Vincenzo

Vysoká pri Morave

elimin.

           
 

B/mládež do 15 rokov

                 

1

Kramplová Natália

Fešák

Ranč Ouzkých Bratislava

8tb

57,91s.

14,91s.

       
 

Vachová Zuzana

Sandra

Envirokone Bratislava

elimin.

           
 

Koteková Lujza

Tennessee

Ranč Ouzkých Bratislava

elimin.

           
 

Petrášová Terezka

Ami

Vysoká pri Morave

elimin.

           
 

Ohrablová Alexandra

Tramín

Vysoká pri Morave

elimin.pre pád pred štartom

     
 

C/hobby jazdci 15

                 

1

Magdinová Zuzana

Hirou

SOUP Šaľa

1tb

48,98s.

5,98s.

       
                     

1.2 "Cena spol.KOFOLA, a.s.", parkúr s výškou prekážok 60cm

             
 

A/deti do 12 rokov

                 

1

Krebsová Alexandra

Tivor

Vysoká pri Morave

0tb

41,43s.

1,57s.

       

2

Rekeň Juraj

Caruso 37

SOUP Šaľa

1tb

47,37s.

4,37s.

       
 

Chmelová Madlenka

Vincenzo

Parkúr club VpM

elimin.

           
 

B/mládež do 15 rokov

                 

1

Benkovská Tamara

Daily Sun

SPK Trnava

1tb

45,68s.

2,68s.

       

2

Kramplová Natália

Fešák

Ranč Ouzkých Bratislava

5tb

45,12s.

2,12s.

       
 

Koteková Lujza

Tennessee

Ranč Ouzkých Bratislava

elimin.

           
 

Vachová Zuzana

Sandra

Envirokone Bratislava

elimin.

           
 

Ohrablová Alexandra

Tramín

Parkúr club VpM

odstúp.

           
 

C/hobby jazdci 15+

                 

1

Magdinová Zuzana

Hirou

SOUP Šaľa

0tb

41,54s.

1,46s.

       

2

Čapkovičová Karin

Ria Valle

SPK Trnava

0tb

44,82s.

1,82s.

       
                     

1.3 "Cena Sportcentra Vysoká pri Morave", parkúr s výškou prekážok 70cm

         
 

A/deti do 12 rokov

                 

1

Rekeň Juraj

Caruso 37

SOUP Šaľa

0tb

42,92s.

0,08s.

       

2

Zemanovičová Nataša

Vinny

Envirokone Bratislava

0tb

41,67s.

1,33s.

       

3

Krebsová Alexandra

Tivor

Vysoká pri Morave

7tb

53,90s.

10,90s.

       
 

B/mládež do 15 rokov

                 

1

Benkovská Tamara

Daily Sun

SPK Trnava

0tb

43,17s.

0,17s.

       

2

Becková Vivien

Tunder

JS Považany

0tb

43,41s.

0,41s.

       

3

Rusovová Sabina

Deli

SPK Trnava

0tb

38,79s.

4,21s.

       
                     
 

C/hobby jazdci 15+

                 

1

Čapkovičová Karin

Ria Valle

SPK Trnava

0tb

43,40s.

0,40s.

       

2

Micháleková Mária

Calamity Jane

JS Považany

0tb

39,39s.

3,61s.

       
                     

2. Cena spol.Equistyle, s.r.o.", skok ZZ, otvorená súťaž

             
 

výška prekážok - 80cm

               
 

čl.pravidiel: 238.1.4.

                 
 

rýchlosť: 350m/min.

                 
 

dĺžka dráhy: 310m

                 
 

stanovný čas - 54sec., prípustný čas - 108sec., optimálny čas - 51sec.

         
                     
 

2.1 deti do 14rokov

   

tb

čas

odchýlka

       

1

Haluzová Nina

Nomilly

Vysoká pri Morave

0tb

45,21s.

5,79s.

       

2

Becková Vivien

Tunder

JS Považany

4tb

51,25s.

0,25s.

       

3

Rusovová Sabina

Deli

SPK Trnava

4tb

52,24s.

1,24s.

       

4

Gregerová Sara

Penelope

Parkúr club VpM

6tb

59,89s.

8,89s.

       

5

Rusovová Sabina

Jocker

SPK Trnava

8tb

53,42s.

2,42s.

       
 

Zemanovičová Nataša

Vinny

Envirokone Bratislava

elimin.pre pád pred štartom

     
                     
 

2.2 hobby jazdci

                 

1

Vrabčeková Sarah

Gleriana

JS Považany

0tb

50,47s.

0,53s.

       

2

Tarabová Linda

Calista

Ranč Ouzkých Bratislava

0tb

48,37s.

2,63s.

       

3

Tarabová Linda

Amos

Ranč Ouzkých Bratislava

0tb

45,14s.

5,86s.

       

4

Kováč Július nml.

Numídia

Vysoká pri Morave

0tb

42,51s.

8,49s.

       

5

Micháleková Mária

Calamity Jane

JS Považany

4tb

47,20s.

3,80s.

       

6

Nogová Jana

Carpino-T

JS Považany

4tb

45,78s.

5,22s.

       

7

Martini Laura

Darma

Envirokone Bratislava

6tb

59,30s.

8,30s.

       

8

Naschová Viktoria

Tahiti

R.S.Team TT

22tb

98,12s.

47,12s.

       
 

Vavrová  Salomena

Rebeka-F-XXVII

JS Považany

odstúpili

         
                     

3. Cena spol.Berto, s.r.o.", skok ZM, otvorená súťaž

             
 

výška prekážok - 90cm

               
 

čl.pravidiel: 238.2.2

 

rozoskakovanie:

             
 

rýchlosť: 350m/min.

                 
 

dĺžka dráhy: 300m

 

240m

             
 

stanovný čas - 52sec., prípustný čas - 104sec.

42sec., 84sec.

             
 

9 prekážok, 10 skokov

 

6prekážok, 7skokov

             
       

tb

čas

tb

čas

     

1

Veverková Lucia

Sirius

JS Považany

0tb

54,68s.

0tb

35,38s.

     

2

Maivald Martin

Tatra-P-XXXIV-2

TJ Zrebčín Motešice

0tb

54,82s.

0tb

35,86s.

     

3

Tarabová Linda

Calista

Ranč Ouzkých Bratislava

0tb

53,49s.

0tb

39,06s.

     

4

Kratochvílová Nikola

Udica-F-XL-2

NDKG Chorvátsky Grob

0tb

55,02s.

4tb

40,19s.

     

5

Janečková Terézia

Gera

JK Betty Bukovec

0tb

53,75s.

8tb

35,55s.

     

6

Kováč Július nml.

Numídia

Vysoká pri Morave

0tb

52,69s.

8tb

41,66s.

     

7

Obertášová Monika

Coco Chanel

Hurbanova Ves

0tb

53,33s.

10tb

47,48s.

     

8

Haluzová Nina

Nomilly

Vysoká pri Morave

0tb

53,20s.

24tb

61,33s.

     

9

Naschová Viktoria

Tahiti

R.S.Team TT

4tb

47,59s.

       

10

Hornáková Veronika

Violette

JS Považany

4tb

50,28s.

       

11

Maivald Martin

Talent-P-XXXIX-15

TJ Zrebčín Motešice

4tb

52,18s.

       

12

Vrabčeková Sarah

Gleriana

JS Považany

8tb

53,02s.

       

13

Blahunková Kristína

Darma

Envirokone Bratislava

8tb

55,71s.

       

14

Rišková Nikola

Picasso

Envirokone Bratislava

8tb

57,49s.

       

15

Nogová Jana

Cartino-T

Jš Považany

15tb

68,95s.

       

16

Tarabová Linda

Amos

Ranč Ouzkých Bratislava

15tb

70,22s.

       

17

Vozárová Tereza

Aldina

Hurbanova Ves

20tb

96,48s.

       
 

Rusovová Sabína

Jocker

SPK Trnava

elimin.

           
 

Gregerová Sara

Penelope

Vysoká pri Morave

elimin.

           
 

Vavrová Salomena

Rebeka-F-XXVII

JS Považany

odstúp.

         
                     

4. Cena Bratislavskej oblasti SJF", skok Z, otvorená súťaž

             
 

výška prekážok - 100cm

               
 

čl.pravidiel: 238.2.2

 

rozoskakovanie:

             
 

rýchlosť: 350m/min.

                 
 

dĺžka dráhy: 360m

 

340m

             
 

stanovný čas - 62sec., prípustný čas - 124sec.

59sec., 118sec.

             
 

9 prekážok, 10 skokov

 

6prekážok, 7skokov

             
       

tb

čas

tb

čas

     

1

Maivald Martin

Osaka-F-XXV-38

TJ Zrebčín Motešice

0tb

54,46s.

0tb

50,15s.

     

2

Kováč Július nml.

Carlo 2

Vysoká pri Morave

0tb

50,50s.

8tb

46,67s.

     

3

Veverková Lucia

Sirius

Jš Považany

0tb

52,40s.

12tb

57,73s.

     

4

Obertášová Monika

Coco Chanel

Hurbanova Ves

0tb

54,99s.

46tb

90,11s.

     

5

Maivald Martin

Tatra-P-XXXIV-2

TJ Zrebčín Motešice

4tb

54,32s.

       

6

Maivald Martin

Talent-P-XXXIX-156

TJ Zrebčín Motešice

4tb

59,16s.

       

7

Preislerová Emma

Sister of Mercy

Envirokone Bratislava

4tb

59,87s.

       

8

Rišková Nikola

Picasso

Envirokone Bratislava

7tb

72,03s.

       

9

Hornáková Veronika

Violette

Jš Považany

8tb

51,49s.

       

10

Janečková Tereza

Gera

Betty Bukovec

8tb

53,28s.

       

11

Kratochvílová Nikola

Udica-F-XL-2

NDKG Chorvátsky Grob

12tb

57,77s.

       
 

Vozárová Tereza

Aldina

Hurbanova Ves

vzdala

           
 

Sgarioto Martina

Pitchoune de Morocq

Envirokone Bratislava

odstúp.

           
 

Vajči Ján

Sárka

Jš Považany

odstúp.

           
                     

5."Cena spol.Arios-human resources,s.r.o., skok ZL, otvorená súťaž

             
 

výška prekážok - 110cm

               
 

čl.pravidiel: 238.2.3

 

rozoskakovanie:

             
 

rýchlosť: 350m/min.

 

1.

2.

           
 

dĺžka dráhy: 410m

 

280m

310m

           
 

stanovný čas - 71sec., prípustný čas - 142sec.

48sec., 96sec.

54s., 108s.

         
 

10 prekážok, 11 skokov

6prekážok, 7skokov

6prekážok, 7skokov

       
                     
       

tb

čas

tb

čas

tb

čas

 

1

Pál František

Chandler

Riders and Dreams

0tb

59,11s.

0tb

33,84s.

0tb

44,47s.

2

Preislerová Emma

Sister of Mercy

Envirokone Bratislava

0tb

52,23s.

0tb

29,95s.

16tb

59,19s.

3

Vrabčeková Sarah

Gama

Jš Považany

0tb

56,40s.

4tb

32,48s.

     

4

Komosná Monika

Check

JK Czajlík Ranč

4tb

57,11s.

       

5

Maivald Martin

Osaka-F-XXV-38

TJ Zrebčín Motešice

4tb

60,37s.

       

6

Hornáková Veronika

Grancor

Jš Považany

4tb

61,68s.

       

7

Muthová Natália

Fokker Flight

Jš Považany

4tb

61,79s.

       

8

Kováč Július nml.

Porta Negra

Vysoká pri Morave

21tb

95,26s.

       
 

Sgarioto Martina

Pitchoune de Morocq

Envirokone Bratislava

odstúp.

         
 

Vajči Ján

Sárka

Jš Považany

odstúp.

         
                     
 

štartovná listina

                 
                     

6. "Cena spol.Arios-human resources", skok L - stupnovaná náročnosť so žolíkom

         
 

výška prekážok - do 120cm

               
 

čl.pravidiel: 269.5.1

                 
 

rýchlosť: 350m/min.

                 
 

dĺžka dráhy: 450m

                 
 

stanovný čas - 78sec., prípustný čas - 156sec.

             
 

10 prekážok, 10 skokov

               
       

body

čas

         

1

Pál František

Chandler

Riders and Dreams

75b.

59,91s.

         

2

Muthová Natália

Fokker Flight

Jš Považany

74b.

74,12s.

         

3

Hornáková Veronika

Grancor

Jš Považany

67b.

73,72s.

         

4

Vrabčeková Sarah

Gama

Jš Považany

66b.

66,76s.

         

5

Komosná Monika

Check

Dunajský Klátov

29b.

67,47s.

         

6

Kováč Július nml.

Carlo 2

Vysoká pri Morave

28b.

88,65s.

         

7

Kováč Július nml.

Porta Negra

Vysoká pri Morave

11b.

79,59s.

         

 

 

 

 

 

 

2013 :: www.sportcentrum-vpm.sk :: SPORTCENTRUM, Hlavná č.1, 900 66, Vysoká pri Morave Web powered by Joomla CMS system.