Do rebríčka oficiálnej súťaže si body pripísalo spolu 62 dvojíc, v neoficiálnej súťaži to bolo 22 dvojíc jazdec - kôň
Koníkom roka sa aj tento rok stal Tivor - spolu získal 175b., je teda najviac bodujúcim ale zároveň najviac vyťaženým koňom klubu
Oficiálna súťaž :
1.Július Kováč - Penelope: 127b. ... Skokan roka 2016
2.Deana Kovárová - Bastien: 77b.
3.Marco Bouma - Linda(Betty Bukovec): 56b. ...ponny - skokan roka 2016, ďalšie poradie ponny jazdcov: Saška Krebsová - Tivor(55b.) , Sveťo Ožvold - Tivor(43b.), Madlenka Chmelová - Tivor(40b.), Nina Haluzová - Tramín(33b.)
4.Danka Maryniaková - Grifel: 56b.
5.Saša Krebsová - Tivor: po 55b.
6.Sveťo Ožvold - Tivor: 43b.
7.Madlenka Chmelová - Tivor: 40b.
8.Mária Jana Masariková - Izop(Do sedla BA): 38b.
9.Nina Haluzová - Tramín a Nomilly: s obidvoma koníkmi po 33b.... najviac bodujúca jazdkyňa do 15 rokov (spolu s koníkmi Tramín, Nomilly a Ami získala 80b., ďalšie poradie naj - bodujúcich jazdcov: Madlenka Chmelová - Tivor, Tramín, Ami - 67b. a Martinka Jamborová - Tramín, Nomilly a Ami - spolu 65b.
11.Lucia Veverková - Hajdy/Do sedla BA/: 29b.
12.Veronika Dzvoníková - Cyrano, Terezka Petrášová - Tivor
a Martinka Jamborová - Nomilly: všetci po 28b.
15.Rebecca Pomsar- Catalin XI(hun), Diana Diditšová - Ma Cherie(Ponny team),
Tereza Golvitzerová - Abygail/Marianka/, Sarah Vrabčeková - Gama/Jakubov/,
Lucia Veverková - Handrix(Do sedla BA): po 26b.
20.Madlenka Chmelová - Tramín, Michaela Bartóková - Hendrix/Do sedla/, Saša Ohrablová - Tantál,
Martina Jamborová - Tramín, Andrea Morávková - Kuko(Do sedla BA): po 25b.
25.Eva Dutková - Armani(Ponny team): 23b.
26.Július Kováč - Carlo a Kašmír, Terka Petrášová - Tantál: po 20b.
29.Katka Kovárová - Taseko: 19b.
30.Július Kováč - Landy, Simona Grejtáková - Baron(Do sedla BA)
Rebecca Pomsar - Lola: po 18b.
33.Claudia Belešová - Baisden(Pezinok): 17b.
34.Mia Pavkovičová - Gabika(KŠJ Leopoldov), Kristínka Gaschová - Vincenzo: po 16b.
36.Sophia Čemická - Kiowa: 15b.
37.Viktória Naschová - Vendy/VpM/, Nina Haluzová - Ami a Deana Kovárová - Taseko: po 14b.
40.Katarína Poláková - Hendrix, Adela Chalková - Favoritka, Terezka Jankovičová - Kuko(Do sedla BA)
Andrea Morávková - Wavo Largo(Do sedla BA): po 13b.
44.Martinka Jamborová - Ami: 12b.
45.Laura Habudová - Ami: 11b.
46.Saška Ohrablová - Tramín, Kristína Marega - Mignone(Ponny team), Monika Černáčeková - Lola,
Radka Podzámska - Nomilly(R.S.Team), Ninka Šmilňáková - Wiwczszka(BA),Dudo Kováč - Porta Negra,
Monika Černáčeková - Catalin XI: všetci po 10b.
53.Sara Gregerová - Vincenzo, Nataša Šándorčinová - Dolinka, Mignone(Ponny team): po 8b.
56.Laura Beráková - Dolinka(Ponny team), Barbora Neduchalová - Tivor,
Patrícia Glosová - Kuko(Do sedla BA): po 5b.
59.Saška Ohrablová - Tivor: 4b.
60.Lea Lošonská - Hajdy a Andrea Morávková - Baron(Do sedla BA): po 3b.
62.Madlenka Chmelová - Ami: 2b.
neoficiálna súťaž - jazdci samostatne:
1.Sara Gregerová - Vincenzo: 28b.
2.Katka Kovárová - Taseko: 13b.
3.Madlenka Chmelová - Kašmír: 9b.
4.Zoja Zaklaiová - Vincenzo: 8b.
5.Oliver Jeřábek - Tantál a Zoja Zaklaiová - Lokaj: po 7b.
7.Kristínka Gaschová - Vincenzo: 6b.
8.Veronika Gulabová - Tramín a Saška Ohrablová - Penelope: po 5b.
10.Sofia Zúbeková - Franky(Do sedla BA), Ema Bencová - Tivor
a Kristínka Gulabová - Tramín: po 4b.
13.Barborka Neduchalová - Tivor: 3b.
14.Saška Krebsová - Tivor a Vincenzo, Pavlína Veselovská - Tantál, Tamara Dimunová - Tivor,
Karin Morávková - Franky(Do sedla BA), : po 2b.
19.Katka Ševcovová - Tantál, Barbora Nedúchalová - Tantál,
Paťa Chmelová - Vincenzo a Sabina Bertovičová - Tantál: po 1b.
Výsledky kp10:
1.jazdci samostatne:
1.Saška Ohrablová - Penelope: 0tb, 54,73s./5b.
2.Sara Gregerová - Vincenzo: 0tb, 58,84s./4b.
3.Zoja Zaklaiová - Lokaj: 0tb, 68,55s./3b.
4.Kristínka Gulabová - Tramín: 0tb, 73,51/2b.
5.Veronika Gulabová - Tramín: 0tb, 73,94s./2b.
6.Saška Krebsová - Vincenzo: 0tb, 88,12s./2b.
2.krížikový parkúr:
1.Marco Bouma - Linda(Betty Bukovec): 0tb, 38,59s. ... 10b. a 8b./18b.
2.Július Kováč - Kašmír: 0tb, 42,48s. ... 10b. a 5b./15b.
3.Terka Petrášová - Tivor: 0tb, 57,74s. ... 10b. a 3b./13b.
4.Saška Krebsová - Tivor: 0tb, 71,32s./10b.
5.Katka Kovárová - Taseko: 4tb, 62,40s./4b.
6.Ninka Haluzová - Ami: 4tb, 73,32s./4b.
7.Saška Ohrablová - Tivor: 4tb, 76, 53s./4b.
8.Kristínka Gaschová - Vincenzo: 4tb, 92,91s./4b.
9.Martinka Jamborová - Ami: 8tb, 72,60s.
Sveťo Ožvold - Tivor: odstúpili
Madlenka Chmelová - Tivor: elimin.
Martina Jamborová - Tramín: odstúpili
Nina Haluzová - Tramín: odstúpili
Sara Gregerová - Vincenzo: odstúpili
3.parkúr s výškou prekážok 60cm:
1.Deana Kovárová - Bastien: 0tb, 39,17s. ... 10b. a 8b./18b.
2.Marco Bouma(Betty Bukovec): 0tb, 40,13s. ... 10b. a 5b./15b.
3.Ninka Haluzová - Nomilly: 0tb, 41,19s. ... 10b. a 3b./13b.
4.Martina Jamborová - Nomilly: 0tb, 45,02s./10b.
5.Deana Kovárová - Taseko: 4tb, 58,88s./4b.