"Skokan roka 2015" výsledky finálového klubového preteku
- Podrobnosti
- Kategória: Sportcentrum
- Uverejnené: nedeľa, 23. marec 2014, 17:38
Víťazom piateho ročníka celosezónnej klubovej súťaži "Skokan roka"2015 sa stala dvojica Ninka Dvořáková - Nomilly(R.S.Team Trnava) so 163bodmi pred druhou Katkou Hurtovou s Penelopou(117b.), ktoré iba o 2body porazili Júliusa Kováča nml. a jeho valacha Landyho. Srdečne blahoželáme!
úplné vysledky nájdete nižšie
v oficiálnej súťaži sme ocenili ďalších jazdcov z domácej stajne
deti na pony:
1. Madlenka Chmelová - Tivor: 71b.
2. Saška Krebsová - Tivor: 38b.
3. Sveťo Ožvold - Tivor: 25b.
víťaznou dvojicou kategórie naj - skokan do 13 rokov na veľkom koni sa stala Laura Habudová s kobylkou Porta Negra(58b.)
a kôňom roka 2015 sa napokon stal koník Tivor, ktorý počas roka 2015 nazbieral spolu 175bodov
(s ôsmymi jazdcami)
hodnotená bola aj súťaž detí:
1.Martina Jamborová/Tantál: 15b. ...víťaz
2.Sara Gregerová/Vincenzo: 9b./ vo finálovom kole skončili na 1.mieste
3.Nina Haluzová/Vincenzo: 9b./ vo finálovom kole skončili na 6.mieste
ďalšie poradie:
4.Viki Gullová/Vincenzo: 8b.
5.Saška Ohrablová/Vincenzo: 7b.
6.Martinka Jamborová/Tramín: 6b.
7.Sveťo Ožvold/Tivor, Nina Haluzová/Tantál, Saša Ohrablová/Tantál, Viki Gullová/Tantál, Silvia Stránovská/Tivor: všetci po 5b.
12.Madlenka Chmelová - Tramín, Katka Ševcovová/Tantál,: po 4b.
14.Katka Ševcovová/Tramín, Kristínka Gaschová/Vincenzo,
Barbora Neduchalová/Tivor, Oliver Jeřábek/Tantál: všetci po 3b.
18.Pavlína Veseslovská/Mersey, aj Tantál, Barbora Neduchalová/Tantál: po 2b.
21.Katka Ševcovová/Tivor, Pavlína Veselovská/Tramín, Sophia Sabová/Tivor,
Kristínka Gaschová/Vincenzo aj Tramín, Terezka Petrášová/Tramín, Saša Krebsová/Tramín, Natália Kramplová/Tramín, Adelka Kopčíková/Tivor: všetci po 1b.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
oficiálna súťaž :
1.Nina Dvořáková - Nomilly(R.S.Team Trnava): 163b....VÍŤAZ 5.ROČNÍKA Skokan roka 2015
2.Katka Hurtová - Penelope: 117b. ...2.skokan roka 2015
3.Július Kováč nml. - Landy: 115b. ...3.skokan roka 2015
4.Danka Maryniaková - Grifel: 77b.
5.Madlenka Chmelová - Tivor: 71b. ...víťazná pony - dvojica roka 2015
6.Laura Habudová - Porta Negra: 58b. ...víťazná mladá dvojica roka 2015(do 13 rokov)
7.Linda Tarabová - Porta Negra: 56b.
8.Saška Krebsová - Tivor: 38b. ...2.pony - dvojica roka 2015
9.Sofia Čemická - Chicco(Karpatia BA): 36b.
10.Laura Habudová - Tantál a Sophie Lehner - Robbie Rosenstein(R.S.Team TT): po 26b.
12.Sveťo Ožvold - Tivor: 25b. ...3.pony - dvojica roka 2015
13.Kristína Gaschová - Tantál: 24b.
14.Linda Tarabová - Kadr, Veronika Dzvoníková - Cyrano, Monika Černáčeková - Lola: po 23b.
17.Lara Theiling - Aston(Stupava): 20b.
18.Laura Habudová - Kadr, Saška Ohrablová - Tivor, Deana Kovárová - Bastien,
Andrea Morávková - Wavo Largo(Do sedla BA): po 18b.
22.Tereza Gollwitzerová - Virág(Do sedla BA), Mária Jana Masariková - Tinki boy(Do sedla BA): všetci po 15b.
24.Diana Duditšová - Chrissy(Ponny Team): 13b.
25.Martinka Jamborová - Tivor: 11b.
26.Mária Jana Masariková - Kora(Do sedla BA),Terezka Petrášová - Tivor: po 7b.
28.Kristínka Gaschová - Tivor, Andrea Morávková - Cicero(Do sedla BA), Katka Kovárová - Kadr: po 5b.
31.Barborka Šeniglová - Tivor, - Tantál a Nataša Švandorčinová - Mignone(Ponny Team): po 2b.
výsledky finálových kluboviek:
1. deti samostatne:
1.Sara Gregerová - Vincenzo: 0tb, 51,55s./4b.
2.Martinka Jamborová - Tantál: 0tb, 53,96s./3b.
3.Kristínka Gaschová . Vincenzo: 0tb, 54,18s./2b.
po 1b.
4.Martinka Jamborová - Tramín: 0tb, 54,43s.
5.Viki Gullová - Vincenzo: 0tb, 56,22s.
6.Ninka Haluzová - Vincenzo: 0tb, 58,07s.
7.Katka Ševcovová - Tantál: 4tb, 100,46s.
výsledky nasledujúcich súťaží sa započítali do rebríčka "Skokan roka 2015"
2. krížikový parkúr:
1.Sofia Čemická - Chicco(Karpatia BA): 0tb, 32,14s. ...10b. a 8b./18b.
2.Laura Habudová - Porta Negra: 0tb, 36,74s. ...........10b. a 5b./15b.
3.Madlenka Chmelová - Tivor: 0tb, 44,56s. ................10b. a 3b./13b.
4.Sveťko Ožvold - Tivor: 0tb, 51,97s. ...10b.
5.Saška Ohrablová - Tivor: 0tb, 53,57s. ...10b.
6.Saška Krebsová - Tivor: 0tb, 55,31s./10b.
7.Martinka Jamborová - Tivor: 4tb, 80,86s./4b.
8.Katka Hurtová - Penelope: 8tb, 57,22s./2b.
Linda Tarabová - Porta Negrar: elimin.
3. parkúr 60cm:
1.Sofia Čemická - Chicco(Karpatia BA): 0tb, 31,84s. ...10b. a 8b./18b.
2.Katka Hurtová - Penelope: 0tb, 37,70s. ..................10b. a 5b./15b.
3.Laura Habudová - Porta Negra: 0tb, 38,52s. ...........10b. a 3b./13b.
Madlenka Chmelová - Tivor: elimin.
4. parkúr 80cm:
1.Július Kováč nml. - Landy: 0tb, 33,02s. ...10b. a 8b.ú18b.
2.Danka Maryniaková - Grifel: 0tb, 34,22s. ...10b. a 5b./15b.
3.Nina Dvořáková - Nomilly(Karpatia BA): 0tb, 35,56s. ...10b. a 3b./13b.
5.parkúr 90cm:
1.Nina Dvořáková - Nomilly(Karpatia BA): 0tb, 35,54s. ...10b. a 8b./18b.
2.Július Kováč nml. - Landy: 4tb, 33,30s. ...4b. a 5b./9b.
3.Danka Maryniaková - Grifel: 8tb, 34,76s./3b.