Denné tábory - inštrukcie

Informácie a doporučenia pre rodičov detí - jazdcov, ktoré k nám prídu do denného tábora:

nástup detí je v pondelok o 8,00 hod. v priestoroch Parkúr clubu Vysoká pri Morave(areál bývalého poľnohospodárskeho družstva, asi 100m od odbočky na Jurki pumpu, pri firme Berto)

prosíme rodičov, aby ich deti nastúpili do denného tábora zdravé

!!neustále sledujeme ešte stále sa meniace inštrukcie hlavného hygienika a nariadenia vlády ohľadom momentálnej epidemiologickej situácie a včas budeme informovať Vás rodičov o všeobecných podmienkach, ktoré bude potrebné dodržať v dennom tábore, príp. o potrebe testu na covid 19 pri nástupe detí

 aktivity na koňoch prebiehajú v  prestrešenej  jazdiarni,

deti budú mať k dispozícii vlastnú dievčenskú a chlapčenskú šatňu, príp.skrinky, iné miesto na odkladanie si osobných vecí a oblečenia

zabezpečíme deťom obedy a celodenný pitný režim, podávame aj desiatu(ovocie, jedlo vhodné aj v teplom období...)

v prípade "akútneho mlsného jazýčka"môžu detičky využiť klubový bufetík...trovy sa hradia na konci týždňa

 čo deťom do dt pripraviť:

- športové oblečenie a obuv na aktivity na koňoch a so zvieratami (o.i. dlhé tepláky, legíny, resp. ľahké nohavice bez švov na vnútornej strane stehien, tenisky alebo inú pevnú obuv, ochranné pomôcky - prilbu a ochrannú vestu poskytneme deťom my, ale ak dieťa má vlastné, môže používať tie, príp.si ich tu - na určenom mieste môže odkladať)

- podľa počasia oblečenie a obuv na voľnočasové aktivity (športové aktivity, pohybové aktivity, oddychové aktivity prebiehajú väčšinou vonku, alebo v klubovni) napr. plavky, krátke ľahké nohavice, tričko, tielko, príp. šľapky, tenisky, šiltovku...v prípade dažďa aj pršiplášť, "gumáky" 

- oblečenie a obuv na prezlečenie, prezutie

- vlastný uterák

- bicykel(je uskladniteľný počas celého týždňa, možné ho doniesť a odniesť aj skôr, príp. neskôr)

- ochranný krém s UV ochranou, repelent proti komárom, kliešťom, okuliare, ochranné čiapku

- ostatné podľa toho, aké má dieťa zvyky 

-  prosíme v záujme dieťaťa oznámiť všetky potrebné informácie o zdraví dieťaťa(ak dieťa užíva lieky, má alergia a intolerancie, vlastnú stravu...ai.)  

Romana, 0903 282748

2013 :: www.sportcentrum-vpm.sk :: SPORTCENTRUM, Hlavná č.1, 900 66, Vysoká pri Morave Web powered by Joomla CMS system.