Denné tábory - inštrukcie

Informácie a doporučenia pre rodičov detí - jazdcov, ktoré k nám prídu do denného tábora:

nástup detí je v pondelok o 8,00 hod. v priestoroch Parkúr clubu Vysoká pri Morave(areál bývalého poľnohospodárskeho družstva, asi 100m od odbočky na Jurki pumpu, pri firme Berto)

 aktivity na koňoch prebiehajú v  prestrešenej  jazdiarni,

deti budú mať k dispozícii vlastnú dievčenskú a chlapčenskú šatňu, príp.skrinky, iné miesto na odkladanie si osobných vecí a oblečenia

zabezpečíme deťom obedy a celodenný pitný režim, podávame aj desiatu, príp. olovrant(ovocie, jedlo vhodné aj v teplom období...)

v prípade "akútneho mlsného jazýčka"môžu detičky využiť klubový bufetík

 čo deťom do dt pripraviť:

- športové oblečenie a obuv na aktivity na koňoch a so zvieratami (o.i. dlhé tepláky, legíny, resp. ľahké nohavice bez švov na vnútornej strane stehien, tenisky alebo inú pevnú obuv, ochranné pomôcky - prilbu a ochrannú vestu poskytneme deťom my, ale ak dieťa má vlastné, môže používať tie, príp.si ich tu - na určenom mieste môže odkladať)

- podľa počasia oblečenie a obuv na voľnočasové aktivity (športové aktivity, pohybové aktivity, oddychové aktivity prebiehajú väčšinou vonku, alebo v klubovni) napr. plavky, krátke ľahké nohavice, tričko, tielko, príp. šľapky, tenisky, šiltovku...v prípade dažďa aj pršiplášť, "gumáky" 

- oblečenie a obuv na prezlečenie, prezutie

- vlastný uterák

- bicykel(je uskladniteľný počas celého týždňa, možné ho doniesť a odniesť aj skôr, príp. neskôr)

- ochranný krém s UV ochranou, repelent proti komárom, kliešťom, okuliare, ochranné čiapku

- ostatné podľa toho, aké má dieťa zvyky 

-  prosíme v záujme dieťaťa oznámiť všetky potrebné informácie o zdraví dieťaťa(ak dieťa užíva lieky, má alergia a intolerancie, vlastnú stravu...ai.)  

Romana, 0903 282748

2013 :: www.sportcentrum-vpm.sk :: SPORTCENTRUM, Hlavná č.1, 900 66, Vysoká pri Morave Web powered by Joomla CMS system.