Výsledky októbrových klubových pretekov
- Podrobnosti
- Kategória: Preteky 2012
- Uverejnené: streda, 24. október 2012, 02:00
Podujatie podporil: |
Výsledková listina
v poradí ôsmych
klubových pretekov s otvorenou účasťou - "O skokana roka" 2012,
(sobota 20.október 2012 v domácej hale Sportcentra)
priebežné poradie dvojíc jazdec - kôň po 8.kole do celkovej súťaže "Skokan roka 2012":
1. Veronik Dzvoníková - Ramon: 168 bodov
2. Július Kováč nml. - Charizma: 113 bodov
3. Karolína Smreková - Erros a Sarah Vrabčeková - Penny: všetci 95 bodov
ďalej:
5. Karolína Smreková - Landy: 93 bodov
6. Július Kováč nml. - Carlo: 49 bodov
7. Adam Okoličány - Kadr: 45 bodov
8. Adam Okoličány - Lokaj: 38 bodov
9. Deana Kovárová - Čerkéz: 34 bodov
10. Veronika Vavříková - Kadr: 31 bodov
11. Romana Havranová - Lokaj: 21 bodov
12. Július Kováč nml. - Kadr a Veronika Vavříková - Vincenzo: všetci 14 bodov
14. Angelica Ralston - Chicco: 13 bodov
15. Barbora Sojáková - Ami: 12 bodov
16. Martin Soják - Mersey: 11 bodov
17. Martin Soják - Kadr, Nina Hollá - Tivor, Alexandra Orviská - Chrissy(Ponny team BA): všetci po 10 bodov
20. Július Kováč - Kadr: 8 bodov
21. Veronika Vavříková - Landy: 6 bodov
22. Július Kováč nml. - Landy, Barbora Sojáková - Carres: všetci 3 body
24. Barbora Sojáková - Tivor a Dominika Gebhardtová - Gresil(Cavallo VPM): všetci 2 body
výsledky podrobnejšie:
súťaž č.1 - deti s vodičom:
koník Tivor, priemerný čas - 85s.
Madlenka Chmelová - Tivor, vodič: Barbora Sojáková, odch. -11s.(najrýchl.parkúr)
Kristínka Gaschová - Tivor, vodič: Katka Hurtová, odch.+12s.
Lujza Koteková - Tivor, vodič: Adam Okoličány, najmenšia odch. -1s.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kobylka Ami, priemarný čas - 70s.
Laura Habudová - Ami, vodič: Ďusko Kováč, odch. -1s.
Stanka Uhrincová - Ami, vodič: Ďusko Kováč, odch. -5s.
Linda Tarabová - Ami, vodič: Ďusko Kováč, odch. +2s.
Sofia Uhrincová - Ami: vodič: Ďusko Kováč, odch. +4s.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
samostatne absolvovala parkúr Pavlína Blažíčková s Čerkézom v čase 77,69s.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
súťaž č.2 - krížikový parkúr:
1. Adam Okoličány - Lokaj: 0tb, 54,94s. - získali 5 bodov
2. Barbora Sojáková - Carres, 0tb, 60,87s.- získali 3 body
3. Martin Soják - Mersey: 4tb, 75,19s. - získali 2 body
4. Deana Kovárová - Čerkéz: 4tb, 82,85s.
Adam Okoličáy - Landy: Odstúpili pre divokosť koňa
súťaž č.3 - parkúr 60cm:
1. Sarah Vrabčeková - Penny: 0tb, 43,59s. - získali 5 bodov
2. Alexandra Orviská - Chrissy(Ponny team BA): 0tb, 51,28s. - 3 body
3. Martin Soják - Mersey: 0tb, 54,39s. - získali 2 body
4. Barbora Sýkorová - Joshua(Ponny team BA): 0tb, 55,46s.
5. Luisa Ličková - Scully(Ponny team BA): 0tb, 58,31s.
6. Andrea Horváthová - Vanessa(Ponny team BA): 0tb, 63,12s.
7. Barbora Sojáková - Carres, 0tb, 74,04s.
Deana Kovárová - Čerkéz: odstúpili
Adam Okoličány - Landy: odstúpili
súťaž č.4 - parkúr 80cm:
1. Sarah Vrabčeková - Penny: 0tb, 46,70s. - získali 5 bodov
2. Adam Okoličány - Kadr: 0tb, 48,13s. - získali 3 body
3. Július Kováč nml. - Carlo: 0tb, 49,73s. - získali 2 body
4. Alexandra Orviská - Chrissy(Ponny team BA): 0tb, 51,54s.
5. Andrea Horváthová - Vanessa(Ponny team BA): 0tb, 60,02s.
6. Barbora Sýkorová - Joshua(Ponny team BA): 4tb, 48,06s.
7. Luisa Ličková - Scully(Ponny team BA): 4tb, 76,92s.
8. Veronika Dzvoníková - Ramon: 8tb, 44,49s.
súťaž č.5 - parkúr 100cm:
1. Július Kováč nml. - Charizma: 0tb, 46,97s. - získali 5 bodov
2. Veronika Dzvoníková - Ramon: 0tb, 47,09s.- získali 3 body
k bodom (za 1.miesto - 5b., 2.miesto - 3b., 3.miesto - 2b.) prvých troch dvojíc v každej súťaži si za konečné poradie ( všetky súťaže hodnotené spolu podľa tb a dosiahnutého času ) dvojica jazdec - kôň umiestnená na 1. - 10. mieste pripísala prvé body do celkového rebríčka nasledovne: 1.m. - 20b., 2.m. - 15b., 3.m. - 11b., 4.m. - 8b., 5.m. - 6b., 6.m. - 5b., 7.m. - 4b., 8.m. - 3b., 9.m. - 2b., 10.m. - 1b.
Celková výsledková listina:
1. Sarah Vrabčeková - Penny(60cm): 0tb, čas 43,59s.- 5b.+ 20b.(spolu 25 bodov)
2. Sarah Vrabčeková - Penny(80cm): 0tb, čas 46,70s.- 5b.+ 15b.(spolu 20 bodov)
3. Július Kováč nml. - Charizma(100cm): 0tb, čas 46,97s. - 5b.+11b. (spolu 16 bodov)
4. Veronika Dzvoníková - Ramon(100cm): 0tb, čas 47,09s. - 3b.+8b. (spolu 11 bodov)
5. Adam Okoličány - Kadr(80cm): 0tb, čas 48,13s. - 3b.+6b.(spolu 9 bodov)
6. Július Kováč nml. - Carlo(60cm): 0tb, čas 49,73s. - 2b. + 5b.(spolu 7 bodov)
7. Alexandra Orviská - Chrissy(60cm), 0tb, čas 51,28s. - 3b. + 4b.(spolu 7 bodov)
8. Alexandra Orviská - Chrissy(80cm): 0tb, čas 51,54s. - 0b.+3b. (spolu 3 body)
9. Martin Soják - Mersey(60cm), 0tb, čas 54,39s. - 2b.+2b.(spolu 4 body)
10. Adam Okoličány - Lokaj(x), 0tb, čas 54,94s. - 5b. +1b.(spolu 6 bodov)
za umiestnenie vo svojej súťaži si pripísali body aj dvojice:
Barbora Sojáková - Carres(x): za 2.miesto vo svojej súťaži - 3 body
Martin Soják - Mersey(x), za 3.miesto vo svojej súťaži - 2 body