Výsledky novembrových klubových pretekov
- Podrobnosti
- Kategória: Preteky 2012
- Uverejnené: piatok, 16. november 2012, 01:00
Podujatie podporil: |
Výsledková listina
v poradí deviatych
klubových pretekov s otvorenou účasťou - "O skokana roka" 2012,
(sobota 10.november 2012 v domácej hale Sportcentra)
priebežné poradie dvojíc jazdec - kôň po 9.kole do celkovej súťaže "Skokan roka 2012":
1. Veronik Dzvoníková - Ramon: 179 bodov
2. Július Kováč nml. - Charizma: 113 bodov
3. Karolína Smreková - Erros a Sarah Vrabčeková - Penny: všetci 95 bodov
ďalej:
5. Karolína Smreková - Landy: 93 bodov
6. Adam Okoličány - Kadr: 55 bodov
7. Július Kováč nml. - Carlo: 49 bodov
8. Adam Okoličány - Lokaj: 38 bodov
9. Deana Kovárová - Čerkéz: 36 bodov
10. Katarína Čupková - Chrissy(Ponny team BA): 34 bodov
11. Veronika Vavříková - Kadr: 33 bodov
12. Adam Okoličány - Landy: 31 bodov
13. Martin Soják - Carres: 25 bodov
14. Veronika Vavříková - Vincenzo: 22 bodov
15. Romana Havranová - Lokaj: 21 bodov
16. Július Kováč nml. - Kadr: všetci 14 bodov
17. Angelica Ralston - Chicco(R.S.team BA): 13 bodov
18. Barbora Sojáková - Ami: 12 bodov
19. Martin Soják - Mersey: 11 bodov
20. Martin Soják - Kadr, Nina Hollá - Tivor, Alexandra Orviská - Chrissy(Ponny team BA): všetci po 10 bodov
23. Július Kováč - Kadr: 8 bodov
24. Sára Mikuličová - Scully(Ponny team BA): 7 bodov
25. Veronika Vavříková - Landy: 6 bodov
26. Július Kováč nml. - Landy, Barbora Sojáková - Carres: všetci 3 body
28. Barbora Sojáková - Tivor a Dominika Gebhardtová - Gresil(Cavallo VPM): všetci 2 body
výsledky podrobnejšie:
súťaž č.1:
A, deti s vodičom:
koník Tivor, priemerný čas - 1,83s.
Kristínka Gaschová - Tivor, vodič: Katka Hurtová, 1,42 min.
Katka Ševcovová - Tivor, vodič:Barborka Sojáková, 2,02 min.
Lujza Koteková - Tivor, vodič: Adam Okoličány, 2,07 min..
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
kobylka Ami, priemarný čas - 1,50s.
Linda Tarabová - Ami, vodič: Ďuso Kováč, 1,47 min.
Sofia Uhrincová - Ami: vodič: Sarah Vrabčeková, 1,47 min.
Stanka Uhrincová - Ami, vodič: Ďuso Kováč, 1,53 min.
Laura Habudová - Ami, vodič: Ďuso Kováč, 1,56 min.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B, samostatne:
1. Marcela Koteková - Erros: 0tb, 1,30 min.
2. Pavlína Blažíčková - Čerkéz: 0tb,1,33 min.
3. Katka Hurtová - Mersey: 0tb, 1,35s min.
4. Braňo Kotek - Erros: 0tb, 1,52 min.
5. Dáša Ivanová - Ami: 4tb, 1,50 min.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
súťaž č.2 - krížikový parkúr:
1. Katarína Čupková - Chrissy(Ponny team BA): 0tb, 64,97s.- získali 5 bodov
2. Veronika Vavříková - Vincenzo: 0tb, 69,73s. - získali 3 body
3. Adam Okoličány - Landy: 0tb, 70,28s. - získali 2 body
4. Deana Kovárová - Čerkéz: 0tb, 74,39s.
5. Katka Hurtová - Mersey: 4tb, 100,24s.
6. Braňo Kotek - Erros: 4tb, 128,12s.
7. Dáša Ivanová - Ami: 8tb, 111,41s.
Barbora Sojáková - Carres: odstúpili zo súťaže
súťaž č.3 - parkúr 60cm:
1. Martin Soják - Carres a Adam Okoličány - Landy: 0tb, 61,00s. - získali 5 bodov
2. Katarína Čupková - Chrissy(Ponny team BA): 0tb, 62,70s. - 3 body
3. Adam Okoličány - Kadr: 0tb, 65,09s. - získali 2 body
4. Sára Mikuličová - Scully(Ponny team BA): 0tb, 76,94s.
5. Barbora Sitáriková - Vanessa(Ponny team BA): 0tb, 80,57s.
6. Chiara Šimeková - Joshua(Ponny team BA): 4tb, 83,79s.
7. Veronika Vavříková - Vincenzo, 8tb, 105,72s.
8. Deana Kovárová - Čerkéz: 16tb, 161,57
Sarah Vrabčeková - Penny: dvojica vylúčená
Deana Kovárová - Mesey: dvojica vylúčená
súťaž č.4 - parkúr 80cm:
1. Veronika Dzvoníková - Ramon: 0tb, 65,23s. - získali 5 bodov
2. Sára Mikuličová - Scully(Ponny team BA): 0tb, 71,54s. - získali 3 body
3. Veronika Vavříková - Kadr: 4tb, 75,02s. - získali 2 body
Sarah Vrabčeková - Penny: dvojica vylúčená
Barbora Sitáriková - Vanessa(Ponny team BA): dvojica odstúpila
Chiara Šimeková - Joshua(Ponny team BA): dvojica odstúpila
súťaž č.5 - parkúr 100cm:
Veronika Dzvoníková - Ramon: dvojica vylúčená
k bodom (za 1.miesto - 5b., 2.miesto - 3b., 3.miesto - 2b.) prvých troch dvojíc v každej súťaži si za konečné poradie ( všetky súťaže hodnotené spolu podľa tb a dosiahnutého času ) dvojica jazdec - kôň umiestnená na 1. - 10. mieste pripísala prvé body do celkového rebríčka nasledovne: 1.m. - 20b., 2.m. - 15b., 3.m. - 11b., 4.m. - 8b., 5.m. - 6b., 6.m. - 5b., 7.m. - 4b., 8.m. - 3b., 9.m. - 2b., 10.m. - 1b.
Celková výsledková listina:
1. Adam Okoličány - Landy(60cm): 0tb, čas 61,00s.- 5b.+ 20b.(spolu 25 bodov)
Martin Soják - Carres(60cm): 0tb, čas 61,00s.- 5b.+ 20b.(spolu 25 bodov)
2. Katarína Čupková - Chrissy(60cm): 0tb, čas 62,70s.- 3b.+ 15b.(spolu 18 bodov)
3. Katarína Čupková - Chrissy(x): 0tb, čas 64,97s. - 5b.+11b. (spolu 16 bodov)
4. Adam Okoličány - Kadr(60cm): 0tb, čas 65,09s. - 2b.+8b. (spolu 10 bodov)
5. Veronika Dzvoníková - Ramon(80cm): 0tb, čas 65,23s. - 5b.+6b.(spolu 11 bodov)
6. Veronika Vavříková - Vincenzo(x): 0tb, čas 69,73s. - 3b. + 5b.(spolu 8 bodov)
7. Adam Okoličány - Landy(60cm), 0tb, čas 70,28s. - 2b. + 4b.(spolu 6 bodov)
8. Sára Mikuličová - Scully(80cm): 0tb, čas 71,54s. - 3b.+3b. (spolu 6 body)
9. Deana Kovárová - Čerkéz(x), 0tb, čas 74,39s. - 0b.+2b.(spolu 2 body)
10. Sára Mikuličová - Scully(60cm), 0tb, čas 76,94s. - 0b. +1b.(spolu 1 bodov)
za umiestnenie vo svojej súťaži si pripísali body aj dvojice:
Veronika Vavříková - Kadr(80cm): za 3.miesto vo svojej súťaži - 2 body